היי, עדיין
על אוטומט?

תמיד אמרו לך שיש לך עין טובה בצילום
וכדאי לך ללכת ללמוד ולהשתדרג?

עכשיו זה הזמן!!!

קורס הצילום של מאיר אליפור יאפשר לך לתת ביטוי לכשרון שלך צעד אחד קדימה.
לא עוד צילום על אוטומט!

מאיר, ספר לי עוד על קורס הצילום

מה נלמד
בקורס?

הכרות עם אפשרויות המצלמה, למידה של צילום באופן ידני ושליטה במצלמה, אפשרויות צילום שונות, צילומי מצבים, הכל באווירה נעימה, אישית ומקצועית.

הכרת המצלמה
ופיתוח מיומנויות צילום

ידע לצילום מקצועי
של אירועים

צילומי חוץ
ולימוד פרטני

תמיכה מקצועית

ליווי והדרכה, תרגול וביקורת עבודות

קצת עלי - מאיר אליפור

שמי מאיר אליפור, 51, צלם מקצועי עם נסיון של 30 שנה, בוגר בתי ספר לצילום, בעלים של סטודיו ״צילומים״, מציג תערוכת הצילום ״העיניים של המדינה״, מעביר קורס צילום וסדנאות צילום.
אני אוהב וחי צילום מגיל צעיר, רואה בזה שליחות – לספר את סיפור חיינו דרך הצילום. נהנה להדריך ומלא סבלנות, שמתי לי למטרה להקים דור חדש של צלמים עם ידע ועומק של מחשבה צילומית.

הקורס בירושלים בבית שלוה
כולל לימוד פרונטלי בכיתה
ומפגשי צילום בחוץ

10 מפגשים

7 מפגשים
בימי שני החל מ 8.11.21
בין השעות 17:00-20:00

3 מפגשים
בימי שישי
בתאום

בניין שלוה

דרך שלוה 1, ירושלים

עכשיו הזמן להירשם!
עוברים מצילום על אוטומט לשליטה במצלמה

מאיר, ספר לי עוד על קורס הצילום

תשמעו מה יש לתלמידים מהקורס הקודם לספר

המלצה של רונית הורביץ

הגעתי לקורס עם אפס ידע בצילום. מעולם לא חשבתי ללמוד צילום, זה איכשהו בא לי ככה יום לפני ונרשמתי. זה פקח לי את העיניים לעולם אחר שלא הכרתי בכלל. ואני רוצה להגיד דבר מיוחד על צורת הלימוד שלך, אני שאלתי הרבה שאלות כי הרגשתי שאני צריכה להבין לפני שאני עושה את הדבר ואני מתפעלת מהסבלנות שהיתה לך להסביר לי שאני אבין, רק אחרי שאני מבינה אני יכולה לפעול. והיתרון של הקורס הזה – שהסברת עד שהבנתי, וזה היה לי מאד חשוב. מאד נהניתי מזה. חוץ מזה שהאווירה היתה ממש כיפית והחבר׳ה היו נחמדים מאד.

המלצה של אבידע

באתי עם ידע, מצלם הרבה שנים, בהתחלה הייתי קצת סקפטי, אני יודע להחזיק מצלמה, יודע לצלם, למה צריך לצלם ידני, כשאפשר על אוטומט. עשה לי סוויצ׳, הבנתי את המשמעות של ידני, הבנתי שאפשר לנצל את זה, מתי אפשר לנצל את זה, איך אפשר למנף את זה, בהחלט עלה לי קומה משודרגת בעניין.

המלצה של דוד

אני התעניינתי בקורס, התקשרתי למאיר ואמרתי לו ״שמע, אני מצלם, אבל אני רוצה לדעת אם זה מתאים לי בכלל, אני לא צריך ללמוד איך מצלמים ואיך מחזיקים מצלמה״, אומר לי: ״שמע, נראה לי שזה בסדר, בוא, שלח לי כמה תמונות שאראה מה…״ שלחתי לו כמה תמונות, שלחתי לו תמונה של זוג נעליים שצילמתי בים המלח, זוג נעליים צפות, הוא אומר לי ״שמע, זה בדיוק בשבילך״ אני מוכרח לומר לך מאיר, אמרתי לי משהו מאד חשוב ״עד עכשיו אתה מצלם באוטומט, המצלמה שולטת בך, אומרת לך מה לעשות, אחרי הקורס, אתה תשלוט במצלמה״ אני מוכרח לומר לך שזה בדיוק ככה. אני חושב שמה שנתת לנו, לי לפחות, אני מרגיש,  יש לי תחושה שאני מייצג את כולם, נתת לנו הרבה חשק ללמוד עוד ועוד ועוד כי יש עוד מה ללמוד. יישר כח ותודה רבה. בהצלחה בקורס הבא.

המלצה של מורן

למדתי טכנית, מעשית, בצורה מובנת, בלי יותר מידי… קצר וקולע, מובן, אני חושבת שלקחתי המון כלים. חשבתי שאני אלמד ממש בסיס, אבל לקחתי אפיקים אחרים.

מאיר, ספר לי עוד על קורס הצילום

  • ט.ל.ח
  • לא נדרש ידע מוקדם
  • הקורס על מצלמת DSLR (ריפלקס) עם עדשות מתחלפות
  • אפשרות להשכרת מצלמה למשך הקורס
  • הקורס יתקיים בהתאם להוראות משרד הבריאות